Operation Manual
32
Instellingen
De instelling Kantelfrequentie maakt het mogelijk de
kantelfrequentie voor de lage tonen van de luidsprekers te
kiezen (de laagste frequentie die de luidsprekers kunnen
genereren). Het effect Virtual Super Bass reproduceert de
frequenties die lager zijn dan de kantelfrequentie.
De instelling Effectsterkte maakt het mogelijk het niveau van de door het effect Virtual
Super Bass gegenereerde frequenties aan te passen.
De equalizer gebruiken
Met de equalizer kunt u de lage, middelhoge en hoge frequenties instellen volgens uw
voorkeuren. Om de equalizer te gebruiken selecteert u AudioFX > Equalizer.
Selecteer Off om de equalizer uit te
schakelen.
Selecteer een van de 7 standaard
voorinstellingen om de frequenties
aan uw voorkeur aan te passen.
U kunt de frequenties ook handmatig instellen. Doe daartoe het volgende:
1. Selecteer de optie Aangepast.
2. Gebruik de scrollknop om de frequentieband te selecteren en druk op de
scrollknop ter bevestiging.
3. Gebruik de scrollknop om de versterking aan te passen en druk op de scrollknop ter
bevestiging.
4. Druk op de toets wanneer u klaar bent met instellen.
De balans wijzigen
U kunt instellen hoe het geluid over de auto wordt verdeeld, zodat de geluidskwaliteit
op alle zitplaatsen van het voertuig optimaal is. Doe daartoe het volgende:
1. Selecteer AudioFX > Balans.
2. Gebruik de scrollknop om de balans (links/rechts) te regelen en druk op de
scrollknop ter bevestiging.
3. Gebruik de scrollknop om de fader (voor/achter) te regelen en druk op de
scrollknop ter bevestiging.