Operation Manual

20
Telefoon
scrollknop ter bevestiging.
Het logboek bekijken
Selecteer Contacten > Logboek om de lijst met gebelde nummers, ontvangen
oproepen en gemiste oproepen te tonen. U kunt vervolgens bellen door het contact te
selecteren met de knop of de scrollknop.
Gebruik tijdens een gesprek
Het volume van het gesprek instellen
Om het geluidsvolume van een gesprek in te stellen, gebruikt u de scrolknop. Het
volume wordt opgeslagen voor de volgende gesprekken.
Let op: u kunt deze instelling ook uitvoeren in het menu "Voorkeuren".
Het gesprek overzetten op de telefoon
Als u een gesprek op uw telefoon wilt overzetten, drukt u op de toets .
> Het gesprek wordt automatisch overgezet op de telefoon.
Als u het gesprek weer wilt terugschakelen naar de autoradio, drukt u nogmaals op de
toets .
De microfoon deactiveren
Als u de microfoon van de Parrot ASTEROID Mini wilt deactiveren, zodat uw
gesprekspartner u even niet meer kan horen, drukt u op de toets .
Druk nogmaals op de toets om de microfoon opnieuw te activeren.
De voicemail beheren
Met de Parrot ASTEROID Mini kunt u DTMF's tijdens een gesprek verzenden. Hiertoe
drukt u op de scrolknop tijdens het gesprek. Selecteer vervolgens de nummers met
behulp van de scrolknop.
Let op: een DTMF is een audiosignaal dat met een numerieke toets op de telefoon
verbonden is. Met dit signaal kunt u met name uw voicemail beheren (vb.: wanneer u uw
antwoordapparaat belt en een bericht wilt verwijderen).
Een tweede inkomend gesprek aannemen
De Parrot ASTEROID Mini laat u tegelijkertijd twee gesprekken voeren, op voorwaarde
dat uw telefoon over deze functie beschikt.
Druk op de toets om het tweede inkomende gesprek aan te nemen.
> Het eerste gesprek wordt automatisch in de wachtrij geplaatst.
Druk op de toets om het tweede inkomende gesprek te weigeren. U kunt dit
gesprek ook via uw telefoon weigeren.